Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
ZlatnoHľadať
 
 

Futbalový turnaj o putovný pohár starostu obce ZlatnoVytlačiť
 

V hodovú sobotu 15.9.2018 sa v obci Zlatno konal futbalový turnaj o putovný pohár starostu obce. Na ihrisku za obcou sa stretli už tradičné mužstvá. V prvom zápase porazil  Doctor team mužstvo Truck team až po pokutových kopoch, keď sa riadny hrací čas skončil nerozhodným výsledkom 2:2. Druhý zápas medzi Bielym baletom a Truck teamom sa opäť skončil nerozhodne 3:3 a tak o víťazovi zápasu museli rozhodnúť pokutové kopy, v ktorých Biely balet vyhral 2:1. O víťazovi turnaja rozhodol zápas medzi Bielym baletom a Doctor teamom, v ktorom Biely balet vyhral 4:2 a tak  "Putovný pohár" opäť zostal v dočasnom vlastníctve Bieleho baletu. Všetky súboje viedol s prehľadom arbiter Peter Štós.

 O príjemnú atmosféru sa počas turnaja starala výborná divácka kulisa. Všetci zúčastnení si opäť mohli vychutnať výborný guláš, ktorý už tradične pripravili Dušan Štefanka, Jana Štefanková, Jana Štósová a Alena Šlehobrová, za čo im patrí veľké poďakovanie.

Na záver turnaja starosta obce Zlatno Róbert Šlehobr, poďakoval všetkým zúčastneným a všetkým, ktorí sa pričinili k organizovaniu tohto tradičného podujatia.

 

Touto cestou Obec Zlatno vyslovuje poďakovanie Nitrianskemu samosprávnemu kraju, pretože tento projekt bol väčšou mierou

 „Realizovaný s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja"


 
 
ÚvodÚvodná stránka