Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
ZlatnoHľadať
 
 

Oficiálne webové sídlo obce Zlatno, okres Zlaté Moravce.

Aktuálne oznamy

Futbalový turnaj o putovný pohár starostu obce Zlatno

V hodovú sobotu 15.9.2018 sa v obci Zlatno konal futbalový turnaj o putovný pohár starostu obce. Na ihrisku za obcou sa stretli už tradičné mužstvá. V prvom zápase porazil  Doctor team mužstvo Truck team až po pokutových kopoch, keď sa riadny hrací čas skončil nerozhodným výsledkom 2:2. Druhý zápas medzi Bielym baletom a Truck teamom sa opäť skončil nerozhodne 3:3 a tak o víťazovi zápasu museli rozhodnúť pokutové kopy, v ktorých Biely balet vyhra ...viac...


 

NPCH ZLATNO - SKÝCOV

Pri príležitosti osláv 74. výročia Slovenského národného povstania, sa v obci Zlatno konal jubilejný 30. ročník Náučného partizánskeho chodníka Zlatno -Skýcov.
Pietny akt kladenia vencov sprevádzala vojenská hudba a čestná stráž ozbrojných síl SR.
K pamätníku SNP sa poklonil a predniesol úvodný prejav minister obrany SR Peter Gajdoš, ktorý už pravidelne preberá záštitu nad týmto krásnym podujatím.
Medzi pravidelných hostí pat ...viac...


 

Dotlač knihy Zlatno v náručí hôr

Obci Zlatno v rámci projektu Podpora kultúry v zmysle VZN NSK č. 2/2014 v znení neskorších zmien, bola poskytnutá dotácia od Nitrianskeho samosprávneho kraja, vo výške 800,- eur na dotlač knihy " Zlatno v náručí hôr". Celkové náklady na dotlač 200 ks kníh sú 1100,- eur.
Touto cestou Obec Zlatno vyslovuje poďakovanie Nitrianskemu samosprávnemu kraju, pretože tento projekt bol väčšou mierou
 „Realizovaný s finančnou podporou Nitriansk ...viac...


 
Položky 6-10 z 13
ÚvodÚvodná stránka